Publicerad idag

3-rums lägenhet på 82m² i Falkenberg

Utmarksvägen, 311 36 Falkenberg, Sweden

11 307 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment for rent in Utmarksvägen 3 B Lgh 1301, Östra Gärdet

Om området - Sloalyckan och Stöveln utgör Fabos största bostadsområde med lägenheter från 1 till 4 rum och kök. Området är byggt på 60- och 70-talet och genomgår en större renovering mellan 2024 och 2028. Här bor du nära grönområden, promenadstråk samt med gångavstånd till vårdcentral, familjecentral och centrum. På andra sidan Varbergsvägen erbjuder vi 1–2 rumslägenheter i varierande fastighetstyper

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

82 m²

Pris

11 307 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

138 kr

Karta

Annonsen ligger på Utmarksvägen, 311 36 Falkenberg, Sweden

Laddar karta