Publicerad för 3 dagar sedan

3-rums lägenhet på 72m² i Skurup

unnamed road, 274 34 Skurup, Sweden

11 873 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment for rent in Skurup

Fin lägenhet i vårt nya Seniorboende Bengt. Lägenheten ligger på 4:e våningen med utsikt över slätten. Stor hall med anknytning till vardagsrum och kök i öppen planlösning. Litet sovrum i till vänster och ett större sovrum längre in genom vardagrummet. Alla golv i lägenheten 'r parkett. Ljust gröna väggar och gröna luckor o köket. Grön kakel i kök. Badrummet är stort med handikappanpassad dusch och bra sväng utrymme. Här finns tvättmaskin och torktumlare.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

11 873 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

165 kr

Karta

Annonsen ligger på unnamed road, 274 34 Skurup, Sweden

Laddar karta