Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 51m² i Umeå

Sagovägen, 907 54 Umeå, Sweden

8 869 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment for rent in Sagovägen 6, Tomtebo

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

51 m²

Pris

8 869 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

174 kr

Karta

Annonsen ligger på Sagovägen, 907 54 Umeå, Sweden

Laddar karta