3-rums lägenhet på 100m² i Älmhult

Shingal Salong, Köpmangatan, 343 21 Älmhult, Sweden

11 911 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment for rent in N Esplanaden 14 B, 343 30 ÄLMHULT

Hiss Hyresgästen har eget elabonnemang Uteplats/altan finns Värme ingår men ej vatten

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

100 m²

Pris

11 911 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Hiss

Ja

Pris per m²

119 kr

Karta

Shingal Salong, Köpmangatan, 343 21 Älmhult, Sweden

Laddar karta