Publicerad idag

1-rums lägenhet på 31m² i Malmö

Börringegatan, 217 72 Malmö, Sweden

5 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 16-09-2026

apartment for rent in Mellanheden

Välkommen till en ljus och välplanerad gavellägenhet om 31,2 kvm belägen på första våningen. -------------------- Renovering utförs innan ny hyresgäst tillträder. - Hela lägenheten kommer att målas om i vitt. ------------------- Hall: Färg väggar: Vita Golv: Plastmatta Kokvrå: Utrustning: Spis med keramikhäll, kyl & frys. Inte anpassad för diskmaskin. Färg på köksinredning: Vit Färg väggar: Vit Golv: Plastmatta Vardagsrum/allrum Färg väggar: Ljusa Golv: Parkett Badrum Utrustning: Dusch, Wcstol, tvättställ Väggar: Okaklade väggar Golv: Våtrumsmatta Övrigt: Säkerhetsdörr: Ja Förråd: Finns Balkong: Finns ej Denna lägenhet omfattas av underhållshyra, läs mer om hur detta fungerar och vad det innebär på vår hemsida. OBS, det kommer ske ett kommande tappvatten byte där vi installerar individuell mätning av varmvatten

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

31 m²

Pris

5 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

16-09-2026

Balkong

Ja

Pris per m²

177 kr

Karta

Annonsen ligger på Börringegatan, 217 72 Malmö, Sweden

Laddar karta