3-rums lägenhet på 95m² i Umeå

Kungsgatan 30B, 903 22 Umeå, Sweden

12 990 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment for rent in Kungsgatan 29 -PLUS, Väst på stan

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

95 m²

Pris

12 990 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

137 kr

Karta

Annonsen ligger på Kungsgatan 30B, 903 22 Umeå, Sweden

Laddar karta