Publicerad idag

3-rums lägenhet på 67m² i Malmö

Cyklopgatan, 216 25 Malmö, Sweden

15 750 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-09-2026

apartment for rent in Hyllieby

Välkommen till en modern och klimatsmart trerumslägenhet på 67,4 kvm i ETC Byggs prisbelönta trähus i Hyllie. Lägenheten erbjuder ett härligt ljusflöde, välplanerade ytor och naturmaterial som skapar ett varmt och trivsamt inomhusklimat. Nedan finns länk till digital visning av 3 rum och kök. Observera att materialval, såsom golv, vägg och kök är samma för 1, 2 och 3 rum. Klicka här Värme ingår i hyran. El och vatten debiteras efter faktisk förbrukning. Det stilrena köket från Ballingslöv ligger i anslutning till det ljusa vardagsrummet. Från det rofyllda sovrummet når du en rymlig balkong med fina möjligheter till odling och avkoppling. Badrummet håller hög standard med hållbara material och förberedd tvättmaskinsanslutning. Goda förvaringslösningar löper genom hela bostaden. Fastigheten är utrustad med solceller som sänker driftskostnaderna och erbjuder smarta mobilitetslösningar som elbilspool och eldrivna lådcyklar. Läget är svårslaget med Hyllie station på nära avstånd och direkta förbindelser till både Malmö och Köpenhamn perfekt för dig som pendlar eller vill ha smidiga resvägar. Ett perfekt boende för dig som söker kvalitet, komfort och ett mer hållbart vardagsliv i Hyllie. Lägenheten är publicerad med 2026 års hyra

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

67 m²

Pris

15 750 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-09-2026

Balkong

Ja

Pris per m²

235 kr

Karta

Annonsen ligger på Cyklopgatan, 216 25 Malmö, Sweden

Laddar karta