3-rums lägenhet på 78m² i Kungsängen

Gjutartorget 5, 196 30 Kungsängen, Sweden

16 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment for rent in Gjutartorget 5, Kungsängen, 19640

Välkommen hem till Ringvägen! Här ges möjligheten att hyra en nyproducerad bostad från 2023. Bostaden har ljusa ytskikt, parkettgolv och ett helkaklat badrum i vitt och grått, utrustat med dusch, tvättmaskin och torktumlare. Köket från Marbodal har ljusa luckor och vita vitvaror samt är utrustat med induktionshäll, inbyggd ugn, mikrovågsugn och diskmaskin. Intill köket finns plats för ett matbord med sittplatser för upp till sex personer. På balkongen möts du av en fantastisk utsikt över Mälaren. Spishäll med inbyggd ugn Inbyggd mikrovågsugn Tvättmaskin och torktumlare Diskmaskin ...

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

78 m²

Pris

16 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Balkong

Ja

Nybyggt

Ja

Pris per m²

205 kr

Karta

Annonsen ligger på Gjutartorget 5, 196 30 Kungsängen, Sweden

Laddar karta