Publicerad igår

2-rums lägenhet på 67m² i Dalby

Tresädesgränden, 247 56 Dalby, Sweden

12 084 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment for rent in Dalby

Drömmer du om ett boende där du har 10 min cykelavstånd från Dalby stenbrott? Nu har vi möjligheten att erbjuda dig en modern tvåa av hög standard i Dalby, ett av Lunds mest naturrika område. Här får du en hyresrätt med social planlösning och trendig interiör. De stora fönstren ger fint ljusinsläpp och köket som kommer från Vedum är utrustat med diskmaskin, induktionshäll och varmluftsugn . Genomgående i lägenheten har vi lagt ekparkett. De vita väggarna och ljusa materialvalen ger dig chansen att själv sätta din personliga prägel på ditt hem med textil och konst. Badrummet har både tvättmaskin och torktumlare för extra bekvämligheter. OBS! Avvikelser kan förekomma i planritningen! Bilderna visar exempel från bostäderna i fastigheten och behöver inte avse den aktuella bostaden. Visning anordnas i samband med kontraktsskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

67 m²

Pris

12 084 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

180 kr

Karta

Annonsen ligger på Tresädesgränden, 247 56 Dalby, Sweden

Laddar karta