4-rums lägenhet på 110m² i Töreboda

Svensk Fastighetsförmedling Töreboda, Norra Torggatan 7, 545 30 Töreboda, Sweden

9 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 27-11-2025

apartment for rent at Töreboda

Stor Charmig Lägenhet med högt till tak i centrala Töreboda med 2 balkonger. lägenhet med genomgående vita väggar och parkettgolv. * Strl: ca 110 kvm * Diskmaskin * 4 rum o kök * Ingår värme & vatten. Goda kommunikationer och parkeringsmöjligheter. Krav är fast inkomst och inga betalningsanmärkningar. Lägenheten ägs och hyrs ut av Rixos Fastigheter AB.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

110 m²

Pris

9 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

27-11-2025

Balkong

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

82 kr

Karta

Annonsen ligger på Svensk Fastighetsförmedling Töreboda, Norra Torggatan 7, 545 30 Töreboda, Sweden

Laddar karta