Publicerad för 6 dagar sedan

1-rums lägenhet på 27m² i Sundbybergs kommun

Badhusgatan, 174 63 Sundbybergs kommun, Sweden

9 022 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 11-05-2026

apartment for rent at Sundbyberg

Under de senaste åren har Ursvik varit ett av de största stadsutvecklingsområdena i Stockholmsområdet. Ursvik gränsar direkt till Stockholms kommun i norr och nordväst, Solna kommun i öster och Enköpingsvägen med ett omfattande kommersiellt erbjudande i söder. Naturreservaten Järvafältet och Igelbäcken ligger i omedelbar närhet och erbjuder rekreationsområden. Tvärbanan ansluter inom kort till området. Från T-Centralen till Rissne tar det 16 minuter med tunnelbana.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

27 m²

Pris

9 022 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

11-05-2026

Pris per m²

334 kr

Karta

Annonsen ligger på Badhusgatan, 174 63 Sundbybergs kommun, Sweden

Laddar karta