Trollskogens förskola, Urban Hjärnes väg, 645 40 Strängnäs, Sweden
11 889 kr / månad
En ljus lägenhet med öppen planlösning i närhet till grönområde, vårdcentral och närbutik. I fastigheten finns en gemensamhetslokal som de boende kan nyttja för olika aktiviteter för trygghet och samvaro. Hyra är 2026 års nivå.
En ljus lägenhet med öppen planlösning i närhet till grönområde, vårdcentral och närbutik. I fastigheten finns en gemensamhetslokal som de boende kan nyttja för olika aktiviteter för trygghet och samvaro.
Hyra är 2026 års nivå.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
3
Storlek
67 m²
Pris
11 889 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
18-12-2025
Pris per m²
177 kr
Annonsen ligger på Trollskogens förskola, Urban Hjärnes väg, 645 40 Strängnäs, Sweden
Laddar karta