3-rums lägenhet på 78m² i Söderhamn

Oxtorgsgatan, 826 32 Söderhamn, Sweden

8 063 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 23-04-2026

apartment for rent at Söderhamn

Välkommen till denna charmiga lägenhet på Oxtorgsgatan 4B i populära Söderhamn! Med tre rum och kök är detta det perfekta boendet för dig som söker bekvämt och modernt boende. Lägenheten på andra våningen är ljus och rymlig med en yta på 79 kvadratmeter. Med en hyra på endast 8107 kr är detta ett prisvärt alternativ för dig som söker ett nytt hem. Passa på att uppleva allt detta och mer i denna lägenhet på Oxtorgsgatan 4B. Kontakta vår uthyrare för att boka visning eller om du har frågor och funderingar kring lägenheten. Jenny Rosenblad -010-1791962, [email protected]. Välkommen med din ansökan!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

78 m²

Pris

8 063 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

23-04-2026

Pris per m²

103 kr

Karta

Annonsen ligger på Oxtorgsgatan, 826 32 Söderhamn, Sweden

Laddar karta