Torggatan, 883 70 Ramsele District, Sweden
6 633 kr / månad
Välkommen till denna rymliga trea på 74 m2 mitt i Ramsele centrum. Lägenheten ligger en trappa upp och är försedd med balkong på husets baksida. I källaren finner ni den gemensamma tvättstugan. Fastigheten är ansluten till Sollefteå stadsnät, via Arkaden Bredband där du som hyresgäst får välja egen bredbandsleverantör.
Välkommen till denna rymliga trea på 74 m2 mitt i Ramsele centrum. Lägenheten ligger en trappa upp och är försedd med balkong på husets baksida. I källaren finner ni den gemensamma tvättstugan.
Fastigheten är ansluten till Sollefteå stadsnät, via Arkaden Bredband där du som hyresgäst får välja egen bredbandsleverantör.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
3
Storlek
74 m²
Pris
6 633 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
15-04-2026
Balkong
Ja
Pris per m²
90 kr
Annonsen ligger på Torggatan, 883 70 Ramsele District, Sweden
Laddar karta