2-rums lägenhet på 63m² i Påskallavik

Vattugatan, Påskallavik, Sweden

6 634 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 27-01-2026

apartment for rent at Oskarshamn

Nu finns chansen att hyra en ljus och välplanerad 2 rum och kök i lugna och omtyckta Påskallavik! Här bor du med närhet till allt du behöver – skola, förskola, livsmedelsbutik, pizzeria, båthamn och vackra promenadstråk längs vattnet. Fakta om lägenheten: • 2 rum och kök • Vån 2 (en trappa) • Balkong • Eget förråd på markplan • Gemensam tvättstuga i huset • Öppen fiber indraget • Telia Lagom kanalpaket ingår i hyran • Värme inkluderat i hyran Om området: Barnvänligt och grönt område med lekplats och goda parkeringsmöjligheter. Bussförbindelser ett stenkast ifrån. Perfekt för dig som vill bo nära havet men ändå ha bekvämt avstånd till Oskarshamn eller Mönsterås. Här får du ett trivsamt och lättskött boende med allt på plats – redo att flytta in! 📞 Intresserad? Vänligen gör en intresseanmälan så hör vi av oss om du får komma på visning!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

63 m²

Pris

6 634 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

27-01-2026

Balkong

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

105 kr

Karta

Annonsen ligger på Vattugatan, Påskallavik, Sweden

Laddar karta