2-rums lägenhet på 61m² i Nyköping

Johan Skyttes Väg, 611 36 Nyköping, Sweden

10 018 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 26-11-2025

apartment for rent at Nyköping

Exklusivt erbjudande! Flytta in i ett nytt hem med hyresrabatt.* Alla lägenheter är ljusa med öppen planlösning, vitmålade väggar, ekparkettgolv och inga trösklar mellan rummen. Köksinredning i vitt med fristående spis med plattor, spiskåpa och kyl/frys. Välutrustade och helkaklade badrum med golvvärme, vägghängd WC, handdukstork, tvättmaskin, torktumlare och badrumsskåp. Lägenheterna har antingen balkong eller uteplats och alla har tillgång till en härlig innergård. Fördebitering av hushållsel tillkommer som ett hyrestillägg och baseras på föregående års förbrukning/kostnad. Avräkning görs sedan en gång per år. Kabel-TV de fria kanalerna ingår i hyran, Internet tecknas via Telia Området ligger cirka 600 meter från hamnen och det är endast 1,5 kilometer till centrum. Det ligger nära både skola, sportanläggning och friluftsområden. *Hyresrabatt vid nyteckning: 3000 kr rabatt på hyran för 2 rok under månad 1-6, 1500 kr rabatt under månad 7-12. Tänk på att vara noggrann med att fylla i alla nödvändiga uppgifter som efterfrågas, det ökar dina chanser till att bli erbjuden en lägenhet. Välkommen att lämna intresse på ditt nya hem!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

61 m²

Pris

10 018 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

26-11-2025

Balkong

Ja

På landet

Ja

Pris per m²

164 kr

Karta

Annonsen ligger på Johan Skyttes Väg, 611 36 Nyköping, Sweden

Laddar karta