2-rums lägenhet på 49m² i Nyköping

Runebergsgatan 46A, 611 37 Nyköping, Sweden

8 569 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 06-05-2026

apartment for rent at Nyköping

Denna lägenhet har balkong mot soligt läge ☀️ Hyresrabatt! Vi bjuder på de 2 första månaderna! Välkommen till Isaksdal, en av Nyköpings mest eftertraktade bostadsområden! Här får du möjligheten att leva i en harmonisk och naturskön miljö, samtidigt som du har nära till stadens puls och alla dess bekvämligheter. Hos Neobo kan du hyra din drömlägenhet i detta fantastiska område! Här hittar du våra nyproducerade lägenheter på Runebergsgatan 44. Lägenheterna har öppen planlösning mellan kök och vardagsrum som är smakfullt inredda med moderna materialval av hög kvalité. Vitmålade väggar och parkettgolv i alla rum. Helkaklade badrum med komfortvärme i golv, handdukstork och förberett för tvätt och torktumlare. ILOQ-låssystem, portar låsta dygnet runt. Digital tvättstugebokning. Flertalet av lägenheterna är utrustade med balkong och en del med uteplats som ger ett skönt ljusinsläpp och en luftig känsla. Bredband hastighet 100/100 och Tv-paket Lagom från Telia igår i hyran. Bilderna är tagna i en visningslägenhet, viss avvikelse kan förekomma. Välkommen med din ansökan här, maila oss på [email protected] eller kontakta vår kundservice på 010-178 97 00.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

49 m²

Pris

8 569 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

06-05-2026

Balkong

Ja

Nybyggt

Ja

Pris per m²

175 kr

Karta

Annonsen ligger på Runebergsgatan 46A, 611 37 Nyköping, Sweden

Laddar karta