Publicerad igår
KappAhl, Västra Kvarngatan, 611 32 Nyköping, Sweden
10 263 kr / månad
Fin lägenhet i kvarteret Västerport mitt i Nyköping. Fastigheten har en grönskande gemensam innergård och gatuplan utgörs av en galleria med olika butiker. Till den angivna hyran kommer: -Tillägg för kabel-tv med 100 kr/mån.
Fin lägenhet i kvarteret Västerport mitt i Nyköping. Fastigheten har en grönskande gemensam innergård och gatuplan utgörs av en galleria med olika butiker.
Till den angivna hyran kommer: -Tillägg för kabel-tv med 100 kr/mån.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
3
Storlek
82 m²
Pris
10 263 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
11-05-2026
På landet
Ja
Pris per m²
125 kr
Annonsen ligger på KappAhl, Västra Kvarngatan, 611 32 Nyköping, Sweden
Laddar karta