Publicerad idag

4-rums lägenhet på 90m² i Löddeköpinge

Litorinavägen 24A, 246 55 Löddeköpinge, Sweden

13 557 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 12-05-2026

apartment for rent at Löddeköpinge

1 plans villa ligger inne på Barsebäcks golfområde, i närheten av Hofterup. Området är populärt, tryggt och vackert med golfbanor, vandringsleder, som finns på Järavallens naturreservat. I närheten finner man restaurang, hotell och Barsebäcks havsbad. Med bil på 10 min. når man skolor, E6, Center syd shoppingcentrum för nämna några. Fristående villa på 90 kvm med liten trädgård med stenlagd uteplats. Inflyttning 1 april, då våra nuvarande hyresgäster flyttar redan 1 mars, så det är möjligt att hyra från det datumet. Vi söker en liten familj, eller par som har god ekonomi, trevlig, ordningsam och som tar väl hand om boendet. Detta är 1:a hands kontrakt. Depo tillkommer Rökning och husdjur undanbedes. 1 p plats ingår i hyran. Låg kommunal skatt i Kävlinge.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

90 m²

Pris

13 557 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

12-05-2026

Trädgård

Ja

Husdjursvänlig

Ja

På landet

Ja

Pris per m²

151 kr

Karta

Annonsen ligger på Litorinavägen 24A, 246 55 Löddeköpinge, Sweden

Laddar karta

Populära bostadssökningar