2-rums lägenhet på 68m² i Linköping

Fogdegatan 26, 586 47 Linköping, Sweden

7 640 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 20-04-2026

apartment for rent at Linköping

Välkommen in i en renoverad lägenhet på Fogdegatan 26! Här erbjuds ett modernt kök med rostfria vitvaror och diskmaskin samt ett helkaklat badrum med tvättmaskin och torktumlare. Du har även en härlig balkong till ditt förfogande. Hyran inkluderar värme, vatten samt grundutbud Tv. KAMPANJ Rabatt på hyran under 3 år. Denna lägenhet är hyressänkt med 3000 kr per månad under 3år. När kampanjperioden löpt ut kommer hyran höjas upp till ursprungshyran som för närvarande är 10625 kr. Kampanjen gäller endast nya kunder.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

68 m²

Pris

7 640 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

20-04-2026

Balkong

Ja

Pris per m²

112 kr

Karta

Annonsen ligger på Fogdegatan 26, 586 47 Linköping, Sweden

Laddar karta