2-rums lägenhet på 56m² i Kvidinge

Östra Storgatan, 265 72 Kvidinge, Sweden

5 900 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 04-05-2026

apartment for rent at Kvidinge

Välkommen att bo i centrala Kvidinge! Lägenheten befinner sig på våning 2, ett stenkast från ortens livsmedelsbutik och tågstationen. Ytan är väldisponerad på 56kvm, fördelad på 2 rum, kök och badrum. Vidare har lägenheten neutrala färger i både väggar och golv, vilket gör den idealisk att möblera efter smak. Övrig utrustning är i bra skick och har standardnivå. Hyreshuset är en mindre fastighet blandad med lägenheter och lokaler. Lägenheten är centralt belägen i Kvidinge. Närmaste granne precis över gatan är ortens livsmedelsbutik. Kvidinge Tågstation är ett gångavstånd bort och härifrån kommer du med Pågatågen snabbt till Helsingborg och Hässleholm. Byn är centralt belägen mellan väg 21, 13 och E4.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

56 m²

Pris

5 900 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

04-05-2026

Pris per m²

105 kr

Karta

Annonsen ligger på Östra Storgatan, 265 72 Kvidinge, Sweden

Laddar karta