Publicerad för 3 dagar sedan

2-rums lägenhet på 42m² i Katrineholm

Kerstinbodagatan 7-9, 641 51 Katrineholm, Sweden

6 350 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 07-05-2026

apartment for rent at Katrineholm

Välkommen till denna lägenhet med fina originalgolv! Den är mycket ljus och välplanerad. Denna tvårummare ligger på på bottenvåningen med enbart en halvtrappa upp till lägenhetsdörren. Huset har renoverats mycket både in-och utvändigt de senaste åren och det finns hög säkerhet i form av passersystem. Parkering finns att hyra på gården och det är nära till mataffärer, exempelvis Lidl, och centrum ligger bara en liten promenad bort. Välkommen till ditt nya hem!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

42 m²

Pris

6 350 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

07-05-2026

På landet

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

151 kr

Karta

Annonsen ligger på Kerstinbodagatan 7-9, 641 51 Katrineholm, Sweden

Laddar karta