1-rums lägenhet på 24m² i Karlstad

Vintergatan 8, 656 36 Karlstad, Sweden

4 421 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 08-12-2025

apartment for rent at Karlstad

Nyproducerad modern 1:a på 23,5 kvm – perfekt för studenten! Välkommen till en ljus bostad med öppna ytor, stilrent kök och fräscht badrum – idealisk för studenten som vill bo nytt, nära och bekvämt! - Eget kök i rostfritt stål med egen diskmaskin, spis med induktionshäll och varmluftsugn! - Egen kombinerad tvättmaskin/torktumlare! - Ett par meter till närmaste busshållplats! - Bra och planerade planlösningar för att få plats med det mesta! - Låg hyra! Denna lägenhet har 10-månadershyra, vilket innebär att juni och juli är debiteringsfria. Hyran i annonsen är baserad på tolv månader. I ditt avtal kommer hyran för tiomånadersperioden framgå och hyran kommer därför vara högre än i annonsen. Årshyran blir dock densamma, oavsett om den debiteras på tio eller tolv månader.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

24 m²

Pris

4 421 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

08-12-2025

Nybyggt

Ja

Pris per m²

184 kr

Karta

Annonsen ligger på Vintergatan 8, 656 36 Karlstad, Sweden

Laddar karta