Publicerad för 4 dagar sedan

1-rums lägenhet på 32m² i Jordbro

Moränvägen, 137 64 Jordbro, Sweden

7 549 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 18-05-2026

apartment for rent at Jordbro

Välkommen till en ljus och öppen etta i Kvarteret Näckrosen! Med närhet till vacker natur och utmärkta kommunikationer till såväl Stockholm som Nynäshamn är Jordbro centrum ett attraktivt och hållbart områdescentrum. Jordbro centrum är ett blandat kvarter, med både bostadsrätter, hyresrätter och förskola samt butiker och närservice som utgör en viktig del i vardagslivet. Här finns denna ljusa och välplanerade 1:a. Lägenheterna har en hög standard med genomtänkt planlösning. Målade väggar i vitt och genomgående för lägenheten ligger ett slitstarkt och praktiskt ekfärgat vinylgolv. Hall med klinker och säkerhetsdörr. Kök med vitvaror, alla lägenheter har spis med ugn, fläkt, diskmaskin, kombinerad kyl/frys. I badrummet är det klinker på golv, vitt kakel på väggar, dusch med glasvägg, handdukstork, kombimaskin samt handfat med spegelskåp ovan. Den gemensam innergården skapar fina förutsättningar för umgänge. Garageplats finns att hyra, separat kö. OBS!! Sveafastigheter friskriver sig från eventuella fel i annonsen eller ritningen Välkommen till ditt nya hem!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

32 m²

Pris

7 549 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

18-05-2026

Garage

Ja

På landet

Ja

Pris per m²

236 kr

Karta

Annonsen ligger på Moränvägen, 137 64 Jordbro, Sweden

Laddar karta