1-rums lägenhet på 35m² i Helsingborg

Planteringsvägen 40C, 252 29 Helsingborg, Sweden

4 101 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 20-04-2026

apartment for rent at Helsingborg

Nu finns möjlighet att hyra en trivsam 1-rumslägenhet på Planteringsvägen 40C! Lägenheten kommer att genomgå en omfattande renovering, vilket ger dig chansen att flytta in i ett hem med helt ny och modern standard. I samband med renoveringen förses lägenheten med nya tätskikt, ett modernt kök samt ett helkaklat badrum med dusch. Badrummet utrustas med tvättmaskin, vilket ger en bekväm vardag i hemmet. Genomgående i lägenheten läggs nytt parkettgolv och samtliga väggar målas i ljusa, tidlösa nyanser, vilket skapar en modern och inbjudande boendemiljö. Den preliminära hyran från 1 augusti beräknas uppgå till 6107 kr per månad. Är du intresserad är du varmt välkommen att lämna en intresseanmälan!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

35 m²

Pris

4 101 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

20-04-2026

Pris per m²

117 kr

Karta

Annonsen ligger på Planteringsvägen 40C, 252 29 Helsingborg, Sweden

Laddar karta