3-rums lägenhet på 84m² i Hässleholm

Andra Avenyen 4B, 281 31 Hässleholm, Sweden

10 351 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 23-04-2026

apartment for rent at Hässleholm

Lägenheten har precis fått ett lyft med nymålade vita väggar och ett vackert nyslipat golv i vardagsrummet som ger en ljus, fräsch och modern känsla. Observera att bilderna är tagna innan renoveringen och inte visar det uppdaterade skicket. Köket är rymligt med gott om arbetsyta, förvaring och plats för en större matgrupp – perfekt för dig som gillar att laga mat eller umgås kring middagsbordet.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

84 m²

Pris

10 351 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

23-04-2026

Pris per m²

123 kr

Karta

Annonsen ligger på Andra Avenyen 4B, 281 31 Hässleholm, Sweden

Laddar karta