4-rums lägenhet på 79m² i Göteborg

Khonkaen Thaimassage, Höstvädersgatan 67, 418 33 Gothenburg, Sweden

10 829 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 30-04-2026

apartment for rent at Göteborg

OBS! Lägenheten hyrs ut genom digital visning. 3D-visningen hittar ni i annonsen på HomeQ. Ingen fysisk visning. OM LÄGENHETEN Välkommen till denna 4 rum och kök med balkong i Biskopsgården! Modernt kök med diskmaskin, gasspis och separat kyl & frys. I det stora badrummet intill sovrummet finns ingen toalett. Där finns dusch, handfat och förberett för tvättmaskin. Toalett finns i det lilla badrummet. HYRAN I lägenheten finns fibernät indraget och hyresgästen kan själv teckna abonnemang avseende internet/telefoni samt el. Hyran inkluderar värme och vatten. OBS! Planlösningen är endast ett exempel, avvikelser kan förekomma. Välkommen att söka! PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida willhem.se.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

79 m²

Pris

10 829 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

30-04-2026

Balkong

Ja

På landet

Ja

Parkering

Ja

Pris per m²

137 kr

Karta

Annonsen ligger på Khonkaen Thaimassage, Höstvädersgatan 67, 418 33 Gothenburg, Sweden

Laddar karta