Publicerad för 5 dagar sedan
Nygatan 28, 803 11 Gävle, Sweden
19 986 kr / månad
Fantastiskt fin lägenhet på fyra rum och kök på 166 kvm. Lägenheten är i ståtlig sekelskiftesstil med fina trägolv och högt i tak. Stort badrum med badkar, tvättmaskin och torktumlare. Gästtoalett vid hallen. Stort kök med diskmaskin. Balkong mot Nygatan. Fastigheten har ett mycket centralt läge i Gävle.
Fantastiskt fin lägenhet på fyra rum och kök på 166 kvm. Lägenheten är i ståtlig sekelskiftesstil med fina trägolv och högt i tak. Stort badrum med badkar, tvättmaskin och torktumlare.
Gästtoalett vid hallen. Stort kök med diskmaskin. Balkong mot Nygatan. Fastigheten har ett mycket centralt läge i Gävle.
Bostadstyp
lägenhet
Rum
4
Storlek
166 m²
Pris
19 986 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
07-05-2026
Balkong
Ja
Pris per m²
120 kr
Annonsen ligger på Nygatan 28, 803 11 Gävle, Sweden
Laddar karta