3-rums lägenhet på 84m² i Eskilstuna

Carlavägen, 633 50 Eskilstuna, Sweden

8 897 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 07-01-2026

apartment for rent at Eskilstuna

Välkommen till Eskilstuna och Carlavägen 24. Här finner ni en 3:a. Tvättstuga finns i fastigheten . Tv och bredband från Tele 2 och Telenor samt möjlighet till parkering , separat kö. Ca 1 km från Eskilstuna centrum. Nere i centrum hittar ni butiker, restauranger etc. Vanlig hyresrätt tillsvidare avtal med 3 månaders uppsägningstid. Observera att hyran förhandlas årligen och ny hyra gäller från den 1 april varje år. Välkommen som hyresgäst hos HSB. Vi reserverar oss för fel i annonsen

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

84 m²

Pris

8 897 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

07-01-2026

Parkering

Ja

Pris per m²

106 kr

Karta

Annonsen ligger på Carlavägen, 633 50 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta