1-rums lägenhet på 46m² i Eskilstuna

Kungsgatan 19, 632 20 Eskilstuna, Sweden

7 932 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 10-04-2026

apartment for rent at Eskilstuna

En mycket ljus, fin och välplanerad lägenhet i vacker byggnad blir ledig för uthyrning juni 2026. Läger är oslagbart med närhet till service, bussar, restauranger, skola och tågstation. Garageplats finns att hyra i intilliggande byggnad.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

46 m²

Pris

7 932 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

10-04-2026

Garage

Ja

Pris per m²

172 kr

Karta

Annonsen ligger på Kungsgatan 19, 632 20 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta