Publicerad för 3 dagar sedan

3-rums lägenhet på 65m² i Bureå

Burviksvägen, 930 15 Bureå, Sweden

9 942 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 07-05-2026

apartment for rent at Bureå

Välkommen till en ljus och rymlig lägenhet i Bureå, Skellefteå! Nu har du chansen att hyra en nyligen renoverad lägenhet med ett fantastiskt havsnära läge, där du får en perfekt balans mellan naturskön miljö och närhet till stadens alla bekvämligheter. LÄGENHETEN: • Modernt kök med full utrustning och plats för matbord • Nyrenoverade ytor med parkettgolv och vitmålade innerväggar • Bra förvaring ERBJUDANDE: Just nu får du 50 % rabatt på hyran under dina 12 första månader – en fantastisk chans att bo naturnära samtidigt som du sparar på hyreskostnaderna! Rabatten gäller för hyresgäster som fortsatt hyr sin bostad hos oss och inte har någon förfallen hyresskuld eller är under uppsägning. • Parkering: Avgift för parkering tillhörande lägenheten är för närvarande 200 kr/månad. • El och vatten: Avgift för el och vatten debiteras i efterhand efter uppmätt förbrukning. • TV: Grundutbud av tv-kanaler via öppen fiber från Sappa. • Deposition: En deposition på 5 000 kr tas ut vid inflyttning. Om Bureå: Bureå är en charmig småort som erbjuder en lugn och trygg boendemiljö, perfekt för både familjer och arbetande. Här har du gångavstånd till affärer, skolor och förskolor, och Skellefteå stad ligger endast en kort bilresa bort. Bilderna är utplockade och visar standarden i lägenheterna. Kan vara från annan lägenhet än den aktuella lägenheten.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

65 m²

Pris

9 942 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

07-05-2026

Parkering

Ja

Pris per m²

153 kr

Karta

Annonsen ligger på Burviksvägen, 930 15 Bureå, Sweden

Laddar karta