Snickarvägen 8-14, 715 96 Brevens bruk, Sweden
8 000 kr / månad
Denna lägenhet har precis blivit uthyrd, men vi har andra tillgängliga radhus att erbjuda! Radhus 76,5 kvm + biyta ca: 50 kvm Uteplats på två sidor, både åt söder och norr! Nyare kök med ny vattenblandare Nyare vitvaror Diskmaskin Laminatgolv i alla rum Golvet i kök och vardagsrum är bytt Badrum med duschkabin, nyare toastol, komod, vattenblandare och badrumsspegel Möjlighet för egen tvättmaskin finns Gemensam tvättstuga finns i byggnaden intill med dubbla tvättmaskiner och torktumlare. Bredband finns Hyra: 8000 kr/m inkl diskmaskin, värme, vatten, avfallshantering, tvättstuga, cykelförråd, samt 1 parkering. Vi ställer dom sedvanliga kraven på alla intressenter! Vid eventuella betalningsanmärkningar/ skuld hos Kronofogden så krävs en godkänd borgenär (i första hand) alternativt deposition som motsvarar minst två hyror godtas! Rökning är förbjuden i alla våra fastigheter! Husdjur är tillåtet, men hyresgästen ansvarar själv för eventuella skador efter husdjur! Bilder kan vara lånade! Med reservation för felskrivningar!
Denna lägenhet har precis blivit uthyrd, men vi har andra tillgängliga radhus att erbjuda! Radhus 76,5 kvm + biyta ca: 50 kvm Uteplats på två sidor, både åt söder och norr! Nyare kök med ny vattenblandare Nyare vitvaror Diskmaskin Laminatgolv i alla rum Golvet i kök och vardagsrum är bytt Badrum med duschkabin, nyare toastol, komod, vattenblandare och badrumsspegel Möjlighet för egen tvättmaskin finns Gemensam tvättstuga finns i byggnaden intill med dubbla tvättmaskiner och torktumlare. Bredband finns Hyra: 8000 kr/m inkl diskmaskin, värme, vatten, avfallshantering, tvättstuga, cykelförråd, samt 1 parkering.
Vi ställer dom sedvanliga kraven på alla intressenter! Vid eventuella betalningsanmärkningar/ skuld hos Kronofogden så krävs en godkänd borgenär (i första hand) alternativt deposition som motsvarar minst två hyror godtas! Rökning är förbjuden i alla våra fastigheter! Husdjur är tillåtet, men hyresgästen ansvarar själv för eventuella skador efter husdjur! Bilder kan vara lånade! Med reservation för felskrivningar!
Bostadstyp
lägenhet
Rum
3
Storlek
76 m²
Pris
8 000 kr
Hyresperiod
Obegränsad
Tillgänglig från
02-02-2026
Husdjursvänlig
Ja
Parkering
Ja
Förstahand
Ja
Pris per m²
105 kr
Annonsen ligger på Snickarvägen 8-14, 715 96 Brevens bruk, Sweden
Laddar karta