2-rums lägenhet på 64m² i Borås

Tredje Villagatan 15D, 504 53 Borås, Sweden

10 315 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 20-04-2026

apartment for rent at Borås

KAMPANJ Just nu får du 100 kr i rabatt per månad i hela 3 år! Den angivna hyran är redan rabatterad – ordinarie hyra är 11315 kr/mån. Erbjudandet gäller denna lägenhet och under begränsad tid, så passa på! OM LÄGENHETEN Hitta hem till denna riktigt fina 2:a med uteplats som ligger ett stenkast från centrala Borås. I köket hittar du moderna vitvaror och utrustat med diskmaskin. Badrummet har en duschhörna och handdukstork samt möjlighet till egen tvättmaskin. NÄROMRÅDET Det centrala läget erbjuder närhet till restauranger, busstrafik, gym, livsmedelsaffär, frisörer, vårdcentral och butiker, allt inom bekvämt gångavstånd. 5 minuters promenad till centrala Borås 15 minuters promenad till Resecentrum PARKERING För att göra en intresseanmälan eller teckna avtal på en ledig parkeringsplats behöver du ha ett konto på Mina sidor. Du hittar alla våra lediga parkeringsplatser på vår hemsida https://www.willhem.se/sok-parkering/. ÖVRIGT Hyran inkluderar värme, vatten och kabel-TV. Telias fibernät finns indragen i alla lägenheter och hyresgästen får själv teckna abonnemang avseende internet/telefoni. OBS! Avvikelser från planritning kan förekomma. Välkommen med din ansökan!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

64 m²

Pris

10 315 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

20-04-2026

Parkering

Ja

Pris per m²

161 kr

Karta

Annonsen ligger på Tredje Villagatan 15D, 504 53 Borås, Sweden

Laddar karta