Publicerad idag

1-rums lägenhet på 36m² i Borås

Hornsgatan 36, 506 35 Borås, Sweden

5 624 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 12-05-2026

apartment for rent at Borås

Trevlig & ljus etta med balkong på Norrmalm! Gemensam tvättstuga i källaren. Förråd. Välkommen med din intresseanmälan!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

36 m²

Pris

5 624 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

12-05-2026

Balkong

Ja

Pris per m²

156 kr

Karta

Annonsen ligger på Hornsgatan 36, 506 35 Borås, Sweden

Laddar karta