5-rums lägenhet på 120m² i Åkersberga

unnamed road, 184 38 Åkersberga, Sweden

18 900 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 10-04-2026

apartment for rent at Åkersberga

Möjlighet att hyra radhus på Söravägen i Åkersberga! Förstahandskontrakt, besittningsskydd, 3 månaders uppsägningstid. Välkommen till detta charmiga och välplanerade radhus – ett trivsamt enplanshem om hela 120 kvm med 5 rum och kök, perfekt för den växande familjen. Här finns 4 sovrum, två badrum – ett med badkar och ett med dusch – samt gott om sällskapsytor. På baksidan väntar en riktig oas med inglasat uterum och spabad. Med Bodils hyrköpsmodell kan du flytta in i din drömbostad redan idag och hyra den tills ni hunnit spara ihop pengarna som krävs för att senare kunna köpa loss bostaden av oss. Läs gärna mer på vår hemsida om vår modell. Hyran är kallhyra och driftskostnader tillkommer. Kontakta oss gärna om ni har frågor, vi ser fram emot din ansökan!

Bostadstyp

lägenhet

Rum

5

Storlek

120 m²

Pris

18 900 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

10-04-2026

Pris per m²

158 kr

Karta

Annonsen ligger på unnamed road, 184 38 Åkersberga, Sweden

Laddar karta