3-rums lägenhet på 72m² i Skellefteå

Villagatan, 931 31 Skellefteå, Sweden

10 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Villagatan, Skellefteå

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

72 m²

Pris

10 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

139 kr

Karta

Annonsen ligger på Villagatan, 931 31 Skellefteå, Sweden

Laddar karta