3-rums lägenhet på 80m² i Säffle

Villagatan, 661 30 Säffle, Sweden

8 297 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Villagatan, Säffle

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

80 m²

Pris

8 297 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

104 kr

Karta

Annonsen ligger på Villagatan, 661 30 Säffle, Sweden

Laddar karta