3-rums lägenhet på 78m² i Totebo

Västra vägen, 590 92 Totebo, Sweden

5 436 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Västra vägen, Totebo

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

78 m²

Pris

5 436 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

70 kr

Karta

Annonsen ligger på Västra vägen, 590 92 Totebo, Sweden

Laddar karta