Publicerad idag

1-rums lägenhet på 40m² i Umeå

Västra Brinkvägen, 903 20 Umeå, Sweden

7 147 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Västra Brinkvägen, Umeå

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

40 m²

Pris

7 147 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

179 kr

Karta

Annonsen ligger på Västra Brinkvägen, 903 20 Umeå, Sweden

Laddar karta