1-rums lägenhet på 39m² i Eskilstuna

Västergatan, 633 43 Eskilstuna, Sweden

4 846 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Västergatan, ESKILSTUNA

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

39 m²

Pris

4 846 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

124 kr

Karta

Annonsen ligger på Västergatan, 633 43 Eskilstuna, Sweden

Laddar karta