3-rums lägenhet på 56m² i Borås

Värmlandsgatan, 504 38 Borås, Sweden

7 432 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-12-2025

apartment at Värmlandsgatan, Borås

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

56 m²

Pris

7 432 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-12-2025

Pris per m²

133 kr

Karta

Annonsen ligger på Värmlandsgatan, 504 38 Borås, Sweden

Laddar karta