3-rums lägenhet på 70m² i Korsåker

226 52 Korsåker, Sweden

14 130 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Vallkärratorn, Lund

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

70 m²

Pris

14 130 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

202 kr

Karta

Annonsen ligger på 226 52 Korsåker, Sweden

Laddar karta