Publicerad för 2 dagar sedan

4-rums lägenhet på 105m² i Bodafors

Vallbrovägen, 571 62 Bodafors, Sweden

8 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 31-08-2026

apartment at Vallbrovägen , Bodafors

Bostadstyp

lägenhet

Rum

4

Storlek

105 m²

Pris

8 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

31-08-2026

Pris per m²

81 kr

Karta

Annonsen ligger på Vallbrovägen, 571 62 Bodafors, Sweden

Laddar karta