1-rums lägenhet på 41m² i Mölndal

Utsädesgatan, 431 46 Mölndal, Sweden

5 992 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-08-2026

apartment at Utsädesgatan, Mölndal

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

41 m²

Pris

5 992 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-08-2026

Pris per m²

146 kr

Karta

Annonsen ligger på Utsädesgatan, 431 46 Mölndal, Sweden

Laddar karta