Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 39m² i Sundbybergs kommun

Ursviks allé, 174 65 Sundbybergs kommun, Sweden

12 000 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Ursviks Allé, Stockholm

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

39 m²

Pris

12 000 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

308 kr

Karta

Annonsen ligger på Ursviks allé, 174 65 Sundbybergs kommun, Sweden

Laddar karta