2-rums lägenhet på 53m² i Enstaberga

Tunavägen, 611 50 Enstaberga, Sweden

6 052 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-05-2026

apartment at Tunavägen, Enstaberga

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

53 m²

Pris

6 052 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-05-2026

Pris per m²

114 kr

Karta

Annonsen ligger på Tunavägen, 611 50 Enstaberga, Sweden

Laddar karta