Publicerad idag

3-rums lägenhet på 79m² i Skellefteå

Tubölegatan, 931 59 Skellefteå, Sweden

12 662 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2026

apartment at Tubölegatan, Skellefteå

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

79 m²

Pris

12 662 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2026

Pris per m²

160 kr

Karta

Annonsen ligger på Tubölegatan, 931 59 Skellefteå, Sweden

Laddar karta