Publicerad igår

2-rums lägenhet på 50m² i Örebro

Trädgårdsgatan, 702 12 Örebro, Sweden

7 500 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 13-06-2026

apartment at Trädgårdsgatan, Örebro

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

50 m²

Pris

7 500 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

13-06-2026

Trädgård

Ja

På landet

Ja

Pris per m²

150 kr

Karta

Annonsen ligger på Trädgårdsgatan, 702 12 Örebro, Sweden

Laddar karta