3-rums lägenhet på 82m² i Lövånger

Torpvägen, 932 61 Lövånger, Sweden

5 803 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: 01-07-2025

apartment at Torpvägen, Lövånger

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

82 m²

Pris

5 803 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

01-07-2025

Pris per m²

71 kr

Karta

Annonsen ligger på Torpvägen, 932 61 Lövånger, Sweden

Laddar karta