3-rums lägenhet på 94m² i Karlskrona

Thore Christoffersgatan, 371 33 Karlskrona, Sweden

13 372 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

apartment at Thore Christoffersgatan, Karlskrona

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

94 m²

Pris

13 372 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

142 kr

Karta

Annonsen ligger på Thore Christoffersgatan, 371 33 Karlskrona, Sweden

Laddar karta